ART / Lithographs / Litograph in colors 11702425
nr 1170 2425
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Roland Svensson (1910-2003), Sweden. Vinter i skärgården, signed and numbered 193/310, subject: 29x47,
LITOGRAPH IN COLORS, Vinter i skärgården, signerad och numrerad 193/310, motivet: 29x47
800
SEK 400
Monday Mars 19 2018
at 20:26:27
350 kr
350 kr
350 kr (Robot)
- Thema-auction
Mar 19
Read more about Grafik
Roland Svensson
Read more about Roland Svensson